Syndicate content

Notodden

Nov 26
1

November Snow

Fri, 11/26/2010 - 12:05 — F.R.R.

November Snow from Fred Rune Rahm on Vimeo.

(more...)

Nov 04
0

Venter på vinteren

Thu, 11/04/2010 - 17:46 — F.R.R.

(more...)

Nov 01
5

Breiset 31. oktober

Mon, 11/01/2010 - 12:12 — F.R.R.

Det går mot vinter, men det er fortsatt mulig å ta en fottur i høstlig natur. Her fra Breiset utenfor Notodden, en del av Sauherad-fjellene.

Breiset 31. Oct. 2010 from Fred Rune Rahm on Vimeo.

(more...)

Oct 29
2

Høstvær

Fri, 10/29/2010 - 18:17 — F.R.R.

Rainy day from Fred Rune Rahm on Vimeo.

(more...)

Oct 14
6

Gavlsjå 2010

Thu, 10/14/2010 - 10:54 — F.R.R.

Gavlsjå 2010 from Fred Rune Rahm on Vimeo.

Kort tur under Himingen, Notodden høyeste fjell.

(more...)

Oct 08
4

Blefjell, bare stills

Fri, 10/08/2010 - 18:38 — F.R.R.

Mountain Ble, - a slideshow from Fred Rune Rahm on Vimeo.

Stillbilder i video-format. Fra en tur i august. Blefjell.

(more...)

Oct 06
6

Ikke dårlig vær, bare dårlige ....

Wed, 10/06/2010 - 11:17 — F.R.R.

Vått, grått, og stille. Men turopplevelser kan vi likevel få.

Elgsjø 5. Oct. 2010 from Fred Rune Rahm on Vimeo.

(more...)

Oct 01
0

Så kommer gråværet

Fri, 10/01/2010 - 14:02 — F.R.R.

Milford Sound in New Zealand

Og det kan være slutt på de fine høstdagene,samtidig som dagene også blir kortere. Her fra Reshjemheia mellom Notodden og Bø i går.

Originalbilde her

(more...)

Sep 28
6

Follsjøen

Tue, 09/28/2010 - 16:34 — F.R.R.

Follsjøen 27. Sept. 2010 from Fred Rune Rahm on Vimeo.

Ofte merket av med "grønn vei" på veikart. Og vakkert er det.

(more...)

Sep 24
4

Diary 23. Sept. 2010

Fri, 09/24/2010 - 06:59 — F.R.R.

Diary 23. Sept. 2010 from Fred Rune Rahm on Vimeo.

Inntrykk fra en kveldstur

(more...)